Kapat
Genel 1.768 views 0

PubG Sara Karakterinin Özelliği Nedir?

Son yılların en popüler oyunlarından biri olan PubG, mobile taşınması ile birlikte kullanıcı sayısını oldukça ciddi bir oranda arttırdı. Her yaştan ve cinsiyetten kitlenin severek oynadığı bu savaş oyununda gerçekçi efektler ve görüntü kalitesi oldukça büyük bir başarı yakaladı. Şu an mevcutta 4 haritası ve eğlence, evo gibi modları bulunan Pubg oyunu, zaman geçtikçe kendini yenilemeye devam ediyor. Her güncellemede yeni süprizlerle karşılaşan oyuncular, bu durumdan oldukça memnun gözüküyor.

Geçtiğimiz güncellemede karşımıza çıkan Victor karakteri, kıyafetleri, sesi ve emojileriyle dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Victor karakteri bildiğiniz gibi karakter parçaları ve karaktere özel verilen sandıklarla geliştirilebiliyordu. Bu karakter sadece eğlence modunda özelliklerini kullanabiliyor yani klasik ve evo modunda sıradan karakterlerden farkı olmuyor. Victor, hafif makinalı uzmanı bir karakterdi. Hafif makinalı silahların şarjörünün hızlı değişmesi konusunda diğer karakterlere göre daha hızlı olması nedeniyle eğlence modunda çok tercih edilen bir karakter oldu.

Victor isimli erkek karakterden sonra yeni güncelleme ile birlikte karşımıza Kadın karakter olan Sara çıktı. Sara dış görünüşüyle oldukça dikkat çeken bir karakter. Bunun dışında hızlı sohbetteki farklı mesajlarıyla ve ses tonuyla da ilk geldiği andan itibaren bir çok kişi tarafından tercih edilmeye başladı. Sara karakterini UC yanı oyun para birimi karşılığında ya da karakter kuponlarını biriktirerek alabilirsiniz. Görevleri yaptığınızda verilen karakter sandıklarında Sara’ya ait aksesuarlar ve ses kartları hediye edilir. Bu sayede karakteri geliştirebilirsiniz.

Gelelim bu yeni karakterimizin uzmanlık alanına. Sara, araçları tamir etme konusunda uzmandır. Bu özelliğini tüm eğlence modu maçlarında kullanabilirsiniz. Özellikle Ağır makinalı modunda helikopterle gezerken oldukça faydalı olan bu uzmanlık alanı sayesinde rakiplerinize fark atacağınızdan emin olun. Hasarlı aracı, araç tamir kitine gerek duymadan onarma yeteneğine sahip yeni karakter, düşmanların mermilerine karşı koyacak kadar güçlü mü? Bunun kararını size bırakıyoruz. Keyifli oyunlar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir