Kapat
Teknoloji 398 views 0

Samsung Galaxy M20 Teknik Detayları

Samsung Galaxy M serisi ile yeni bir çağ başlatmak için hazırlanırken yeni cihazlar hakkında sızıntılarda ortaya çıkmaya başladı. Samsung’un yeni akıllı telefon modelleri M serisi farklı tasarım ve özellikleriyle teknoloji severlerle buluşacak. 2019 yılında sunulacak olan cihazların yılbaşından sonra tanıtılması bekleniyor. Ocak ayında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy M20‘nin tasarımı netleşti.

Samsung yeni M serisi ile birlikte Huawei, Oppo, Xiaomi gibi markalarla sıkı bir rekabete girmeyi hedefliyor. Orta segment için geliştirilen M serisinin M20 modeline baktığımızda ekran kasa oranı olarak oldukça gelişmiş bir tasarım görüyoruz. Yağmur damlası şeklideki çentiği ve keskin tasarımları ile hali hazırda piyasa çokça rağbet gören modelleri andırıyor.

Fiyat politikası olarak oldukça rekabetçi ve makul bir yapıda olacak olan M20 modelinden hemen sonra M30 modelide tanıtılacak. Durum böyle olunca tabiki teknoloji severler cihazın teknik özelliklerini de merak ediyor. Cihazın teknik özellikleri henüz netleşmemiş olsada kamera açısından bazı sızıntılar mevcut. 8 MP ön ve 12 MP arka kameraya sahip olan cihaz 6.1 inç ekran boyutu ile karşımıza çıkacak. Ayrıca cihazın 5000 mAh bataryaya sahip olması bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir