Kapat
Teknoloji 569 views 0

Samsung Galaxy S10 Plus Tasarım ve Detayları

Samsung Galaxy S10 modelleri Şubat ayının sonunda tanıtılacak. Tanıtıma çok az bir süre kala cihazlar hakkında birçok detay gün yüzüne çıkıyor. Yabancı firmalar tarafından sızdırılan görseller ile birlikte artık yeni modellerin neye benzediğini ve özellikleri hakkında detayları biliyoruz. Yaşanan yeni sızıntılarada Galaxy s10 Plus modelinin basın görüntüleri ortaya çıktı. Böylece Galaxy S10 Plus modelinin tasarımını öğrenmiş olduk.

Teknoloji severlerin merakla beklediği bir model olan Galaxy S10 modelleri bu kadar ilgi görüyorken sızıntılarında arkası kesilmiyor. Sürekli olarak bir sızıntı akışı yaşanması nedeniyle cihazların birçok özelliği gün yüzüne çıktı. Aşağıdaki görseller Samsung’un yeni serisinin en büyük telefonu olan Galaxy S10 Plus modeline ait.

Görüntüleri incelediğimizde tasarım ve renk olarak gerçekten farklı bir modelin sunulacağını söylemek mümkün. Birden fazla renk kombinasyonu ile renklendirilmiş cihazlar gökkuşağını anımsatıyor. Cihazın ön yüzeyine baktığımızda ekran kasa oranının dahada azaldığını ve büyük bir ekran oranının bulunduğunu görüyoruz. Arka kısımda ise 3 adet kamera ve bir adet LED flaş konumlandırılmış.

Tekrar ön panele döndüğümüzde ön kameranın cihazın sağ üst kısmında ekran içerisinde yer aldığını görüyoruz. Akıllı telefon tasarımlarında alışmadığımız bir yapı olan bu kamera tasarımı kullanıcılar tarafından nasıl yorumlanacak merakla bekliyoruz. Cihazın tüm detaylarını öğrenmek için Şubat sonundaki lansmanı beklememiz gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir