Kapat
Girişimler 293 views 0

Sosyal Ağlarda Nasıl Popüler Olunur?

Sosyal medya günlük yaşantımızın büyük bir kısımını ele geçirmiş durumda. Gün içerisinde sürekli sosyal ağları ziyaret ediyor ve arkadaşlarımızın aktivitelerini kontrol ediyoruz. Bu durum artık hepimizde bir alışkanlık haline geldi. Keyifli zaman geçirmek, ne yaptığımızı paylaşmak, arkadaşlarımızı takip etmek için kullandığımız sosyal ağların kullanım yaşı gün geçtikçe esnekleşiyor. Yediden yetmişe herkesin kullandığı sosyal ağların başında tabikide Facebook ve Instagram geliyor. Instagram, Facebook’a oranla çok daha aktif ve genç kitle tarafından kullanılıyor. Milyonlarca kişinin kullandığı Instagram’da popüler olmak ve biraz daha ön plana çıkmak herkesin hayali.

Çağımızın Hastalığı Instagram Popülerliği

Çoğu kişi yaptığı paylaşımların beğenilmesini ve daha fazla kişiye ulaşmasını hedefliyor. Bu durum bazılarımız için çok önemli olmasa da bazı kişiler için adeta psikolojik bir etken. İnsanlar paylaştıkları gönderiler beğenildiğinde ve takipçileri arttığında mutlu oluyor. Buna kolay yoldan ulaşabilmek içinde Instagram takipçi hilesi gibi platformlar devreye giriyor. Bu platformlar gerçek kişileri profilinize yönlendirerek insanların sizi takip etmesini ve gönderilerinizin beğenilmesini sağlıyor.

Gönderi Etkileşimleri

Diğer bir etken ise gönderi beğenileri ve etkileşimler. Gönderi oluşturmanın temel mantığı insanlara erişebilmek ve fazla etkileşim almaktadır. Bunun için çeşitli yollar bulunsa da en kolay yol Instagram beğeni hilesi gibi servislerdir. Bu servisler gönderilerinizi gerçek kişilere ulaştırarak beğenilmesini ve daha fazla etkileşim almasını sağlıyor. Böylece gönderileriniz keşfet gibi platformlarda üst sıralara çıkarak dünya genelinde birçok kişiye aynı anda ulaşabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir