Kapat
Girişimler 179 views 0

Balsa Çıta Nedir Ne İşe Yarar?

Mimarlık okuyan öğrenciler tarafından daha fazla ihtiyaç duyulan ve maket yapmada oldukça ihtiyaç duyulan malzemeler arasında balsa çıtalar yer alır. Kolay işlenebilen bir ağaç yapısına sahip olduğundan dolayı tasarımlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal oyuncaklar elde etmek için de bu balsaları kullanabilirsiniz. Sağlam ve kaliteli projeleriniz için mutlaka bulundurmanız gereken malzemeler arasındadır.

Balsa Çıta Çeşitleri

Oyuncak yapımı, proje taslağı üretimi, farklı maketler elde etmek için kullanılan balsa, birbirinden farklı çeşitler mevcuttur. İnce çıtalar, kalın çıtalar, silindir, kare, küp çıtalar ile birbirinden farklı tasarımlar meydana çıkarabilmeniz mümkündür. Hafif ve yumuşak bir yapısı olduğundan dolayı malzemeyi kullanırken oldukça hassas davranılması gerekir.

Balsa Çıta Fiyatları

Genellikle maket kullanımında yer alan malzeme olan balsa, çıtalar şeklinde tercih edilir. Çıtalar birbirlerinden farklı boyut ve modellerde yer alır. Rahat ve kolay kullanım sağlayabileceğiniz çıtaların fiyatları da oldukça uygundur. Maket işlemlerinizde oldukça fazla ihtiyaç duyacağınız tüm çeşitlere https://www.guvensanat.com/cita link adresinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir