Kapat
İnternet 313 views 0

Steam Oyunları Telefonda Nasıl Artırılır?

Steam oyunları ise çoklu kullanımın internet üzerinden de arttırılmasıyla oluşmaktadır. Ve Steam üzerinden oyun oynayıp, oyun arkadaşıyla konuşuluyor ve hatta oyunda geliştirilebiliyor. Oyun güncellemek amacıyla da kullanıcılar sıklıkla başvurmakta ve Steam oyunları artık telefon üzerinden de oynanabilmekte işletim sistemi ne olursa olsun Steam oyunları akıllı telefonlarda artık bulunmakta ve birkaç basit adımla da Steam hızı rahatlıkla artırılabiliyor.

Steam Oyunları Mobil Üzerinden Kullanmak

Mobil uygulama üzerinden rahatlıkla kullanılabiliyor. Uygulamayı indirmek ücretsiz bir şekilde gerçekleşmekte diğer oyuncuların profiline göz gönderilebiliyor ve bakılabiliyor ancak bilgisayarda yapılan hız arttırma işlemlerinin hepsi Steam üzerinden yapılamamakta aynı zamanda bilgisayarda tüm uygulamalar mobilde bulunmamaktadır.

Kullanılan Modemin Hızı

Oyuncuların sevmediği şeylerden biri de yavaş inen ve yüklenen bir oyun oluyor ve bunun için yapılabilecek en kolay şey ise modem hızı arttırmada geçiyor. Her markaya ve modeme göre modem hızı arttırma süresi farklılık gösterebilmektedir. Bu bilgilere kolaylıkla ulaşarak modem hızı artırılıyor. Modem hızı artırılarak daha hızlı bir internet oyuncuları beklemektedir.

Mobil Cihazlarındaki Hücresel Veri

Mobil veri Steam oyununu indirmek de hızlı bir yöntem olmakta yalnızca paketin başında oyun indirmek daha sağlıklı olur. Paketin sonların doğru veri hızı yavaşlayabilmektedir. Bu nedenden dolayı da paket yenilendiği zaman verinin az kısmına denk gelmeden mobil veri ile oyun indirmek de oldukça hızlı bir yöntem olarak gösterilmektedir.

Steam Video

İkinci uygulama ise pekte bizim ülkemizde yaygın değildir. Bu uygulama ile birlikte kullanıcılar Steam yer alan yüzlerce film ve TV şovunu mobil cihazları üzerinden izleyebileceklerdir.

Bilgisayar Üzerinden İndirme İşlemleri

İlk olarak tarayıcınızı kapatın. Sonrasında Görev Yöneticisi’ne giriş yapın ve Ağ butonuna tıklayın. Ağ bağlantınızı ise fazladan kullanan bir program görürseniz sağ tıkladığınızda Görevi sonlandır butonuna tıklayın.

Steam Yazılımını Optimize edin Görev Yöneticisi’ne tekrar giderek listeden Steam Client Service işlemini bulup ardından sağ tıklayın ve Ayrıntılara Git seçeneğine tıklıyoruz. Öncelik ayarla bölümünü Yüksek olarak değiştirelim. Veri bağlantısını Optimize edin. Sunucu yakınlığı kontrolünü sağlayın. Sunucuyu yeniden konumlandırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir