Kapat
Genel 15 views 0

Ticarethane ile Yüksek Getiri Potansiyeli Keşfedin

Ticarethane ile Her Sektöre Uygun Kazançlı İşyerlerine Sahip Olun. %24 Peşinatla 24 Ay Vade veya %0 Peşinatla 18 Ay Vade Seçenekleriyle Sunulan İşyerleri, İş Yerine Sahip Olmanızı Hayal Ettiğinizden Daha Kolay Hale Getiriyor.

 

Hadımköy Projesi’nin Sunduğu Ayrıcalıklardan Faydalanın

 

Akyapı’nın ticari alanlar için geliştirdiği Hadımköy projesi, Hadımköy Sanayi Bölgesi’nde yükseliyor ve halen ön satış aşamasında bulunuyor. Ana caddenin üzerinde konumlanan bu proje, sanayi ve ticaretin merkezi noktasında yer alıyor. Toplamda iki blokta birbirine bağlı olarak yer alan projede, toplamda 479 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Projede toplam inşaat alanı 208.816 metrekare olup, tüm bloklar ihtiyaca göre 115 metrekareden başlayarak 34.500 metrekareye kadar birleştirilebilmektedir.

 

Yapılar, 7 metrelik tavan yüksekliği, otopark, sığınak, teknik alan, gri su sarnıcı, jeneratör, yağmur suyu sarnıcı, depo, mescid, elektrikli araç ve scooter şarj üniteleri gibi özelliklerle donatılarak, sektörde oluşabilecek değişen ihtiyaçları da göz önünde bulunduruyor. Bu şekilde, her türlü gereksinimi başarıyla karşılamayı amaçlıyor.

 

Hayalinizdeki İş Yerine Başakşehir Ticarethanesi ile Sahip Olun

Güvenilir ve milyonların tercihi olan Ticarethane projeleri, İstanbul’un en prestijli bölgelerinde hayal ettiğiniz iş yerine sahip olmanızı sağlıyor. İstanbul’un en dinamik bölgelerinden biri olan ve Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi olarak bilinen Başakşehir’de, sektör ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak bir iş yeri sahibi olmak istiyorsanız, Akyapı tarafından hayata geçirilen Ticarethane Başakşehir projesi sizin için ideal bir seçenek olabilir.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nin yanında bulunan Ticarethane Başakşehir projesi oldukça özgün ve işlevsel bir tasarıma sahiptir. Projenin sunduğu farklı büyüklüklerdeki bağımsız bölümler ve bu bölümlerin birleştirilebilme özelliği, çeşitli sektörlere hitap eden esneklik sağlamaktadır. Ayrıca, sığınak, otopark, teknik alan, mescit, su sarnıcı, jeneratör ve depo gibi çeşitli detaylar da projenin işlevselliğini artırmaktadır.

 

Kolon açıklıklarının genişliği ve dükkan tavanlarının yüksekliği de işyerlerinin kullanımını kolaylaştıran unsurlardır. Bu özellikler, iş sahiplerine daha ferah ve kullanışlı bir çalışma ortamı sunmaktadır.

 

Sonuç olarak, Ticarethane Başakşehir projesi, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun özgün ve kişiselleştirilmiş iş mekanları sağlayarak, kullanıcılara hayallerindeki iş yerini oluşturma fırsatı sunmaktadır.

 

 

Dudullu’da Ticarethane Sahibi Olarak İş Yerinizle Öne Çıkın!

 

Akyapı Ticarethane projeleri, giderek artan ilgiyle dikkat çekiyor ve başarılı bir iş yeri sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi haline geliyor. Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bu proje, Türkiye’nin önde gelen üretim merkezlerinden biri olmasıyla dikkat çekiyor ve aynı zamanda organize sanayi bölgesi içinde tek parsel olma özelliğine sahip. Özellikle proje arazisi içinde yer alan metro istasyonu, projenin önemli bir özelliği olarak öne çıkıyor ve ulaşım açısından büyük bir avantaj sağlıyor.

 

Ticarethane Dudullu, 3 bloktan oluşuyor ve toplamda 636 adet bağımsız bölüm içeriyor. Her bir blok, 80 metrekareden başlayarak 47.985 metrekareye kadar birleştirilebilme özelliğine sahip. Bu özelliğiyle farklı işletme ihtiyaçlarına uygun metrekare seçenekleri sunuyor. Bloklar arasındaki sirkülasyon sistemi ve köprülerle birbirine bağlı olması da kullanıcıların rahatlığı ve işlerinin verimliliği için önemli bir detay olarak dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.