Kapat
Türkiye’nin En Güzel Kadınları Kimler?
Genel 1.129 views 0

Türkiye’nin En Güzel Kadınları Kimler?

Magazin dünyasında son zamanlarda en çok konuşulan konulardan biriside güzellikleri ile adlarından oldukça fazla söz ettiren kadın ünlülerdir. Türkiye’nin en güzel kadını kim dendiği zaman bu soruya cevap vermek oldukça zor görünüyor. Çünkü Türkiye’de fazlası ile güzel kadın bulunmaktadır.

Farah Zeynep Abdullah

Boşnak bir annenin ve Irak Türkmen’i bir babanın kızıdır. Güzelliği dillere destan olan güzel oyuncunun yıldızı, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile parlamıştır.

Aslı Enver

Londra’da dünyaya gelen güzel oyuncu, duru güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yıldızı ise Kavak Yelleri adlı dizi ile parlamıştır.

Elçin Sangu

Kızıl saçları, sade ve doğal güzelliği ile bir anda dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Kiralık Aşk dizisi ile bir anda herkes tarafından tanınır hale gelmiştir.

Fahriye Evcen

Sadece Türkiye’de değil dünyada da fazlası ile tanınan güzel oyuncu, muhteşem zarafeti ile gönüllere taht kurmuştur. Yaprak Dökümü adlı dizi ile herkesin dikkatlerini çekmeyi başaran güzel oyuncu Burak Özçivit ile evlidir.

Serenay Sarıkaya

Henüz 15 yaşındayken bir güzellik yarışmasına katılan ve bu özel yarışmada jürinin fazlası ile dikkatlerini çeken güzel oyuncu henüz o yaşlarda popüler olacağının sinyallerini vermişti.

Tuba Büyüküstün

Çemberimde Gül Oya adlı dizi ile popülerliğini bir anda zirveye taşıyan bir başka güzel oyuncudur. Tuba Büyüküstün’ün bu kadar çok popüler olmasında ki neden ise sade ve duru güzelliğinin hep ön planda olmasıdır.

Yasemin Özilhan

Doktorlar dizisi ile bir anda Türkiye’nin sevgilisi haline gelen güzel oyuncu 5 yıl önce iş adamı İzzet Özilhan ile dünya evine girmiştir.

Bensu Soral

Soral kardeşler olarak dikkatleri üzerlerine çeken Bensu ve Hande kardeşler, oynamış oldukları dizileri ile bir anda Türkiye’nin popüler ünlüleri haline gelmiştir.

Hande Erçel

Sade ve muhteşem güzelliği ile oynadığı her dizide kendine hayran bırakan bir zarafeti bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir