Kapat
İnternet 712 views 0

Twitter’ı En Çok Kullanan Ünlüler

Sosyal medya ünlüler açısından olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Milyonlarca takipçiye sahip olan ünlü isimler hemen hemen her gün hayatları ile ilgili olarak bir kaç resim paylaşmadan edemiyorlar. Kimi zaman sevgilerini kimi zaman üzüntülerini ve kimi zamanda başkalarına taşlamak için kullanmaktadırlar.

Twitter’i etkin olarak kullanan ünlülerin başında Cem yılmaz gelmektedir. Geçtiğimiz günlerde yeni film vizyona giren Cem Yılmaz’ın film ile ilgili olarak eleştirilere Twitter aracılığı ile cevap vermiştir. Twitter’i bir başka aktif olarak kullanan nülü isim Demet Akalın’dır. Pop müziğin sevilen ismi Demet Akalın, gündemi oldukça yakından takip etmekte olup hayatı ile ilgi sevinci, üzüntüsü ve kırgınlıklarını Twitter aracılığı ile aktarmaktadır.

Hayvanlara olan sevgisi ile birçok kesimden alkış toplayan Ezgi Mola’da Twitter hesabını aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer almaktadır. Gündemi de yakinen takip eden Ezgi Mola hayvanlarla ilgili olarak ta fazlası ile paylaşımda bulunmaktadır.

Son dönemin popüler isimlerinden birisi olan Aleyna Tilki’de Twitter’da oldukça aktif olarak paylaşım yapmaktadır. Kendisi için yazılan paylaşımları paylaşarak ve bu paylaşımlara cevap vererek hayranları ile orasındaki ilişkiyi daha da güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Twitter’ı aktif olarak kullanan bir diğer ünlü isim ise Gülse Birsel’dir. Özelliklede köşe yazılarını Twitter’dan paylaşım takipçilerin tepkilerini dikkate almayı önemseyen bir yapısı vardır. Türk Rock müziğin efsanevi isimlerinden biri olan Haluk Levent Twitter’ı oldukça aktif olarak kullanmaktadır. Eğlenceli ve esprili durumunu sosyal medya hesabına yansıtan Haluk Levent, sosyal sorumluluk Projelerine de oldukça önem veren ünlü isimlerden birisidir.

Son olarak ise Mega star Tarkan’dan bahsetmeden bitirmeyelim, Twitter hesabını önemli günler için aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir