Kapat
Genel 572 views 0

Ünlüleri Kim Giydiriyor?

Ünlülerin stil danışmanları, ünlüler nasıl giyiniyor?, ünlüler neden güzel giyinir?.

Şık ve modern bir tarza sahip olduğu düşünülen ünlüler, arkalarında moda alanında uzman kişiler bulunduruyor. Onları giydiren bu uzman kişilere ise stil danışmanı deniyor. Stil danışmanı, ünlülerin tarz, kişilik ve vücut analizine göre uygun bir şekilde giyinmelerini sağlıyor. Böylece ünlüler, hem vakit açısından tasarruf etmiş oluyorlar, hem de modaya uygun bir şekilde giyinerek tarz sahibi oluyorlar.

Ünlülerin Stil Danışmanlığını Kim Yapıyor?

Ünlülerin stil danışmanlığı, moda ve giyim alanında uzman kişi tarafından yapılıyor. Bu kişiyi ise ünlünün kendisi veya asistanı belirliyor. Görevi ise ünlü kişiyi tarzına ve modaya uygun bir şekilde giydirmek olurken, arada karşılıklı etkileşim de mevcut oluyor. Bu şekilde ünlü kişi, kendi fikirlerini uzman görüşüyle harmanlayarak uygun bir şekilde giyiniyor.

Ünlüleri giydiren stil danışmanları, genellikle öne çıkmış kişiler oluyor. Stil danışmanlığı, verilen eğitimler sonucunda son derece yaygınlık gösterse de genel olarak tüm ünlüleri giydiren stil danışmanları oldukça sayılı bir şekilde kalıyor. Bu isimlerden bazıları ise; Atilla Mutlu, Eliz Sakuçoğlu, Kemal Doğulu olarak sayılabilir. Aynı anda birçok ünlünün stil danışmanlığını yaparak öne çıkan bu isimler, uzmanlığın yanı sıra belirli bir ün de kazanmışlardır. Atilla Mutlu, Mustafa Ceceli aracılığı ile öne çıkarken, Eliz Sakuçoğlu adını Murat Boz ile duyurmuştur.

Her Ünlünün Stil Danışmanına İhtiyacı Var Mı?

Bazı ünlüler ise stil danışmanlığını kendisi yapmayı tercih ediyor. Modaya uyum sağlamakta ve tarzını yansıtmakta zorluk çekmeyen bu ünlüler, sadece kliplerinde giydirilmeye ihtiyaç duyuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.