Kapat
Genel 184 views 0

Uygun Beştaş Yüzük Fiyatları

Yüzük geçmişten günümüze bağlılık simgesi olarak gelmişse de zamanla hem kadınlar hem de erkekler için kullanılan bir aksesuar haline gelmiştir. Beştaş yüzük ise kadınlar için tasarlanan değerli taşlarla yapılan yüzük modelleridir. Bu yüzükler pırlanta, elmas, safir vb. değerli taşlarla yapılır. Değerli ve yüksek fiyatlı ürünlerdir. Ancak modele göre de beştaş yüzük fiyatları değişebilir.

Pırlanta Beştaş Yüzük Fiyatları

Beştaş yüzüklerde farklı modeller ve seçenekler bulunur. Yüzüğün halkası beyaz altın olarak tercih edilir. Taşlarında ise sadece pırlanta, elmas ya da safir kullanılabilir. Bunun yanı sıra farklı değerli taşlarda beştaş yüzüklerde bir araya gelebilir. Beştaş yüzük fiyatları ise kullanılan taşa göre değişiklik gösterir.  Beştaş yüzüklerde yüzüğün değerini kullanılan karatlar belirler.

Beştaş Yüzük Fiyatları ve Modelleri

Beştaş yüzük model ve seçenekleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu modelleri belirleyen ise kullanılan taşlardır. Farklı karatlarda kullanılan taşlar yüzüğün değerini de belirler. En düşük karata sahip beştaş yüzük modelleri 0.20 ct. İle başlar, 3.55 ct.’ye kadar devam eder. Siz de kendinize en uygun beştaş yüzük fiyatları ve modellerine https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-bestas-yuzukler adresinden ulaşabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir