Kapat
İnternet 514 views 0

Vodafone Bedava İnternet Detayları

Vodafone, operatör kullanıcılarını pek çok avantaj sağlıyor. Müşterileri için bedava internet paketleri sağlayarak daha fazla memnun kalmaları açısından çalışmalarını sürdürüyor. Ülkemizde bulunan en önemli operatör markaları arasında yer alan Vodafone, her geçen gün yenilikleri ile birlikte dikkat çekmeyi başarıyor. Öyleyse Vodafone müşterileri bu önemli avantajlardan nasıl yararlanabilirler? Bedava internet paketleri için ne gibi uygulamalar bulunuyor?

Vodafone 4.5G İle 1 GB İnternet Kazan

Vodafone hattını 4.5G hizmetine yükselttikten sonra bedava 1 GB internet hakkı kazanıyorsunuz. Bunu için yapılması gereken bir Vodafone bayisine gidip hattınızı 4.5G’ye geçiş için tamamlayın ve ardından bedava 1 GB internet kazanın.

Vodafone TL Yükle 1 GB İnternet Kazanma Şansı Yakala

Vodafone kullanıcıları hatlarına 20 TL ve üzeri miktarı hatlarına yükledikten sonra telefonlarına otomatik olarak SMS gelecek ve ardından 1 GB bedava internetlerini kullanabilecekler.

Yanımda Bedava İnternet Kazanma Şansı

Vodafone bünyesinde bulundurduğu bir diğer bedava internet paketi yanımda bedava internet paketi olarak biliniyor. Tüm Vodafone aboneleri uygulama üzerinden hediye internet paketlerini görebiliyorlar. Ayrıca hatlarına çok az bir ücret ödedikten sonra günlük, haftalık ya da aylık olarak internet paketlerini de kullanabilirler. Bu uygulama sayesinde bedava internet kazanarak doya doya harcayabilirsiniz.

Vodafone Fatura ile 1 GB Bedava İnternet Kazanma Hakkı

Vodafone müşterileri faturalı hatları sayesinde hafta da 2 gün 1 GB bedava internet kullanabiliyorlar. Faturalı hat kullanan her Vodafone müşterisi EFATURA yazdıktan sonra boşluk bırakıp mesajı 7000’e gönderdikten sonra bedava internetlerini kullanmaya hak kazanacaklar.

Vodafone 1 TL İle 4 GB İnternet Kazanmak

Vodafone bazı müşterileri için mesaj göndererek 4 ay süresi bulunup her ay 1 GB internet olarak 1 TL olarak düşük ücret ile internet paketini dağıtıyor. 4 ay sonra bu ücret 3 TL olarak artış görüyor.

Bana Ne Var 5 GB Bedava İnternet

Bu uygulama ile birlikte her hafta 5 GB internet kazanma hakkına sahip olabiliyorsunuz. Vodafone bana ne var uygulamasında sadece 5 GB internet değil aynı zamanda 1 GB veya 2 GB internet kazanabilirsiniz. Tam anlamı ile şans meselesi olarak bedava dakika, SMS ve internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Özel Günler İçin Bedava İnternet

Vodafone müşterileri için özel günlerde bedava internet hakkı sağlıyor. Böylece tüm Vodafone müşterileri bu özel günlerde bedava internetlerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Vodafone’un müşterileri için sunduğu bedava internet paketi günleri şunlardır:

  • Yılbaşına özel bedava internet paketi.
  • 14 Şubat sevgililer gününde bedava internet paketi.
  • 1 Nisan şaka gününde bedava internet paketi.
  • 23 Nisan çocuk bayramında bedava internet paketi.
  • 1 Mayıs işçi bayramında kullanıcılara özel bedava internet paketi.
  • Ramazan Bayramı adına bedava internet paketi.
  • Kurban Bayramında bedava internet paketi.
  • 10 Kasım Atatürk’ü anma gününe özel bedava internet paketi.
  • Vodafone yıl dönümü için bedava internet paketi.

Böylece tüm Vodafone kullanıcıları tüm bu özel günlerde bedava internet paketi haklarından yararlanabilirler.

Vodafone bedava internet detaylarını sizlere sunduk, umarız keyifle okumuşsunuzdur.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir