Kapat
İnternet 333 views 0

Web Tasarım Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Şirketlerin internete katılmasıyla birlikte büyük bir yoğunluk yaşanan web tasarım sektöründen, bu sektörle ilgili yaşanan / yaşanabilecek sorunlardan, doğru tercih için takip edilmesi gereken yollardan ve bu alanda iyi hizmet veren ajanslardan bahsedeceğiz bugün.

Yapılan bir araştırmaya göre insanlar web tasarım yaptırmadan önce sektör ve rakip siteler hakkında bilgi almadan, standart kendilerini tanıtacak bir web sitesi olsun, bu alan da boş kalmasın diye hareket ediyorlar. Hal böyle olunca yapılan tasarımda kalite öncelikli unsur olmaktan çıkıyor. Kalitenin yerini makul ücret alıyor ve bu da çalışılan ajansın niteliklerini oldukça düşürüyor. Doğru bir web dizayn hizmeti almak istiyorsanız öncelikle komple bir ajansla çalışmanız doğru olur.

Web tasarım yaptırdığınız yerden beklentileriniz başlıca;

  • Alanında başarılı bir tasarımcı istihdam etmeleri. Yoksa da freelance iş yapan iyi bir tasarımcılarının olması. Hazır kalıptan ziyade kendilerinin bir şeyler üretebiliyor olması oldukça önemlidir. 1- Tasarımcı
  • Backend’de yani yazılım kısmında başalırı ve tecrübeli bir yazılımcı olması. Tecrübeli olması, sitenin muhtemel açıkları konusunda onu başarılı kılacağı için güvenlik anlamında pozitif etki yaratacaktır. 2 – Yazılımcı
  • Site her platformda rahatlıkla açılabilmeli. Özellikle günümüz şartlarında mobil uyumu olmayan bir web sitesi size bir şey katmayacağı gibi muhtemel müşterilerinizi kaçırmanıza da neden olabilir. Bu nedenle mobil uyumlu bir web sitesi şart 3 – mobil uyum
  • Sosyal medya desteği; Çağımız artık sosyal medya çağı. Burada yer alamıyorsanız ne yazık ki görünür olma ihtimaliniz sitenizin dışına çıkamıyor demektir. Bu da sizi daha local bir şirket yapar. Bunu kim ister? Eğer web sitesi yaptıracak öngörüye sahipseniz, bölgenizde tıkılı kalma konusunda ön yargıları çoktan yıkmışsınız demektir. 4- Sosyal Medya.

Kriterleri bildirdikten sonra şunu rahatlıkla söyleyebiliriz, bu altın niteliğindeki önerileri dikkate alırsanız mümkün olan en güzel ve verimli siteyi en iyi fiyata yaptırmanızı garanti ediyoruz.  Denizli web tasarım hizmeti işi yapan mandalin medya şirketi bu konuda öncü ve başarılı bir şirket olarak göze çarpıyor. Ege ve Akdeniz bölgesinde çalışılabilecek kaliteli yerlerden olan mandalin medya, size yalnızca web tasarım hizmeti sunmakla yetinmiyor. Sizi sosyal medya vb. alanlarda da oldukça iyi yerlere getiriyor.

Bilindiği üzere bazı bölgelerde alanında uzman kişi/kişiler ve ajans bulmak son derece sıkıntılıdır. Denizli ve Burdur bölgesi için Mandalin medya ajansı oldukça kaliteli bir background’a sahip kişilerden oluşturulmuştur. Bu bakımdan çalışılması halinde sizi yaptığınız çalışmada rahatlatacak bilgi ve tecrübeye sahiplerdir.

İnternetten, ön görüşme ile fiyat teklifi alabileceğiniz, 7 gün 24 saat sizlere destek veren bu ajans bölgedeki rakiplerine nazaran ” en iyi fiyat garantisi ” sunan tek yerdir. Bu açıdan size alabileceğiniz hizmeti en uygun fiyata, en iyi destekle sunabileceğine inanan kaliteli ekibi sayesinde burdur web tasarım hizmeti firmasını tercih etmeniz doğru bir seçim olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir