Kapat
Teknoloji 530 views 0

Xiaomi Mi 8 Kamera Güncellemesi Yayınlandı

Xiaomi cephesinden Xiaomi Mi 8 kullanıcılarına müjdeli bir haber geldi. Şirket Mi 8 modelleri için Android Pie tabanlı MIUI 10 güncellemesinin dağıtımına başladı. Söz konusu güncelleme ile birlikte cihazların kameraları olabildiğince üst seviyeye taşınıyor.

MIUI 10 arayüzü ile cihazların kamera yeteneklerini arttıran Xiaomi kamera açısından iki büyük yenilik getiriyor. Bu güncelleme ile kamera açısından kullanıcılarına iyi bir deneyim sağlamak isteyen teknoloji devi 960 fps video kayıt imkanı sunuyor. Güncelleme öncesi 240 fps video kayıdı yapabilen Mi 8 modelleri artık güncel akıllı telefonlar gibi 960 fps kayıt yapabilecek. Ayrıca ağır çekim videolar özelliğide eklendi.

Güncelleme paketinde bulunan önemli kamera özelliklerinden diğeri ise gece çekimleri için geliştirilen gece modu özelliği. Bu özellik ile gece yapılan çekimlerde 8 adet fotoğraf çekiliyor ve farklı renk tabanlarında kullanıcıya sunuluyor. En iyi görüntü ve ışıklı fotoğrafı aralarından seçebiliyor. Bu iki özellik ile birlikte Xiaomi Mi 8 kullanıcılarının kamera deneyimini en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir