Kapat
Pratik Bilgiler 678 views 0

Youtube Gizli Mod Özelliği Nasıl Kullanılır?

Youtube günümüzde oldukça popüler bir hal aldı. Günlük yaşamımızın büyük bir kısmını sosyal mecralarda harcıyoruz ve Youtube bunlar arasında ilk üç sırada yer alıyor. Durum böyle olunca kullanıcılar bazı gizli durumlara ihtiyaç duyabiliyor. Youtube gelen talepler üzerine Android kullanıcıları için uygulamayı gizli modda çalıştırma özelliğini aktif etti. Android kullanıcıları Youtube uygulamasını gizli modda kullanabiliyor.

Kullanıcı deneyimini her zaman en üstte tutmayı hedefleyen Google, popüler video servisi Youtube için kullanıcıların her türlü talebini göz önünde bulunduruyor. Gizli mod uzun zamandır istenen bir özellikti ve nihayet kullanıcılara sunuldu. Şimdilik maalesef ki sadece Android platform için bulunan özellik ilerleyen süreçte iOS içinde yayınalanacak.

Youtube gizli moda giriş yaptığınızda tamamen görünmez oluyorsunuz. Cihazınız tarafından hiçbir kayıt tutulmuyor, bildirim, mesaj almıyorsunuz. Ayrıca uygulamayı gizli modda kullanırken kitaplığa yeni videolar ekleyemiyorsunuz. Yorum yapma beğenme gibi hiçbir şekilde videolar ile etkileşime giremiyorsunuz.

Youtube Gizli Mod Nasıl Kullanılır?

  1. Uygulamaya giriş yapın.
  2. Sağ üst kısımda bulunan profilinize giriş yapın.
  3. Açılan panelde Gizli Modu Aç seçeceğine tıklayın.

Youtube gizli moda giriş yapmak işte bu kadar basit. Bu işlemleri yaptıktan sonra profil fotoğrafınızın bulunduğu yerde bir gizli mod işareti bulunuyor. Bu işaret bulunduğu sürece gizli mod ile dolaşmış oluyorsunuz. Herhangi bir etkileşim sağlamak istediğinizde ise gizli moddan çıkmanız için bir bildirim alacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir