Kapat
Genel 429 views 0

Zanussi Servis Kaliteli Çözümler Sunar

Bulaşık makineleri evlerin değişmez beyaz eşyalarından bir tanesidir. Zanussi markalı bulaşık makinelerinin kullanımı da ülkemizde çok yaygın olmasa da kullanıcıların sayısı çok da az değildir. Bu makinelerde meydana gelen sorunların çözümleri için servisimiz İstanbul içindeki kullanıcılara destek vermektedir. Zanussi Servis sayesinde meydana gelen arızaların onarımı yapıldığı gibi isteyen müşterilerimizin makinelerinin bakımı da yapılmaktadır.

Mutfakların en önemli kurtarıcılarından bir tanesi bulaşık makineleri basit bir sistemle çalışan cihazlar olmasına karşın bunlarda meydana gelen sorunların profesyonel ekipler tarafından çözülmesi çok önemlidir. Servisimiz bünyesinde görev yapan personellerimiz Zanussi markasına oldukça hakimdirler. Çok fazla bilinmeyen bu markaya hakim olan personellerimiz sorunların tespitini bundan dolayı kısa sürede yapmakta ve sorunların türlerine bağlı olarak en uygun çözümü uygulamaktadır. Bu işlemler makinelerin kullanım ömrünü uzatmaktadır. Ayrıca servisimiz bulaşık makinelerin bakımını ve filtre temizliklerini de yapmaktadır. Bu işlemler hem makinenin performansı arttırmakta hem de arıza yapma ihtimallerini düşürmektedir.

Zanussi servis olarak müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden daha önemlidir. Bundan dolayı hizmet kalitemiz uluslararası kalite standartlarında olmasına karşın hala bunu yükseltmenin yolları servisimiz tarafından aranmaktadır. Zanussi markasının çok fazla bilinmemesi aynı zamanda yedek parça konusunda da sıkıntıların meydana gelmesine neden olur. Fakat servisimiz içerisinde yer alan yedek parçaların seviyesi yeterlidir ve bu sayede müşterilerin yedek parça için beklemesine gerek yoktur. Tüm bunlar servisimizin sorunları kısa sürede etkin olarak çözmesini sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir