Kapat
Girişimler 289 views 0

Teknoloji Ürünleri Kiralamak Artık Mümkün!

Artık herkes dilediği zaman kiralık teknolojik ürünlere bir tık ile ulaşabiliyor. kivesa.com  online kiralama ve istanbulun her yerine ücretsiz kurye servisi ile PS4’ten elektrikli scootera kadar bir çok ürün için ev konforunda kiralama hizmeti sunmakta. Kullanıcılar ister bir hafta ister aylarca istedikleri kiralık teknolojik ürünleri websitesi üzerinden rezerve ederek kullanabiliyor.

Belirli kategorilerde servise başlayan kivesa.com gün geçtikçe ürün gamını arttırmayı ve yeni bir pazar yaratmayı hedefliyor. İlk seçilen ürünler arasında yaz aylarında özellikle popüler olan ve artık neredeyse herkesin denemek istediği elektrikli scooter da mevcut, müşteriler websitesi üzerinden dünyanın en populer scooter modelleri olan Xiaomi M365 ve M365 Pro modellerini kiralayabilirler. Haftalık kiralama ve uygun fiyat politikası ile kivesa.com elektrikli scooter kiralama girişimi martının yeni bir rakibi olacak diyebiliriz. Diğer populer ürün kategorileri ise şu şekilde: playstation 4, playstation VR sanal gerçeklik seti, GoPro aksiyon kamerası, DSLR kamera, Drone, Projeksiyon.

Kivesa.com’da ikinci gözde ürün tabiki kiralık playstation 4’ler, şirketin kurucusundan aldığımız tüyoya göre playstation 5’in çıkmasıyla bu ürün muhtemelen yerini ona bırakacak. Bu kadar kolay ulaşılabilecek bir playstation 5 kiralama opsiyonu oyunseverler için yeni oyun konsolunu uygun fiyatlarla deneme imkanı sunacak. Girişim şu an sadece İstanbulda hizmet vermekte, farklı illere ne zaman açılacağı ise merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir