Kapat
Girişimler 282 views 0

Spotify Fiyatlarına Zam Geldi!

Ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren çevrimiçi müzik platformu Spotify, abonelik fiyatlarını artırdı. Bundan sonra en ucuz üyelik 17.99 TL olacak.

Kurlardaki artış sonrasında dijital platformların fiyatlarına zam gelmeye başladı. Yakın bir tarihte Netflix tarafından uygulanan zamma benzer bir artış da Spotify tarafından yapıldı.

Spotify yeni abonelik ücretleri

Premium paketi için aylık 13.99 TL talep eden Spotify, paket fiyatını 17.99 TL olarak güncelledi. Zamlı fiyatlar yeni üye olmak isteyenler için geçerli olacak. Aktif aboneliği bulunan kullanıcılar Ocak 2020’ye kadar eski fiyat üzerinden ödemelerine devam edecekler. Bu tarihten sonra aboneliğinizi devam ettirirseniz yeni fiyat üzerinden ödeme yapacaksınız.

Sadece bireysel hesaplar değil, “Aile Hesabı” da zamdan etkilendi. 20.99 TL fiyat etiketi olan aile üyeliği artık 26.99 TL oldu. Öğrenci hesaplarının fiyatı da 6.99 TL’den 8.99 TL’ye çıkarıldı. YouTube Music servisinin ülkemizde hizmet vermeye başladığını düşündüğümüzde bu zamlar Spotify’a kullanıcı kaybettirebilir gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir